Japono kuriami drožiniai iš medžio pribloškia tikroviškumu

Drožiniai iš medžio dar niekada neatrodė tokie tikroviški. Vienas profesionalus drožinėtojas iš Japonijos Seiji Kawasaki kuria tokius šedevrus, kurių iš pirmo žvilgsnio nė neatskirsi nuo tikrų patiekalų. Kruopščiai išskaptuotus medžio dirbinius menininkas nudažo specialiais dažais. Rezultatas stulbinantis: nors imk ir dėk ant stalo.

Nors gardžiai atrodantiems drožiniams reikia itin didelio kruopštumo, Seiji juos pagaminti užtrunka viso labo dvi ar tris valandas. Dauguma jo kūrinių skirti tik pasigrožėti, bet kai kurie turi ir praktišką paskirtį – pavyzdžiui, galima juos panaudoti kaip padėklą lazdelėms. Savo realistiškais drožiniais iš medžio kūrėjais dalinasi savo Twitter bei Instagram paskyrose. Vavavyva!

Tikroviški drožiniai iš medžio 1 Tikroviški drožiniai iš medžio 2 Tikroviški drožiniai iš medžio 3 Tikroviški drožiniai iš medžio 4 Tikroviški drožiniai iš medžio 5 Tikroviški drožiniai iš medžio 6 Tikroviški drožiniai iš medžio 7 Tikroviški drožiniai iš medžio 8 Tikroviški drožiniai iš medžio 9 Tikroviški drožiniai iš medžio 10 Tikroviški drožiniai iš medžio 11 Tikroviški drožiniai iš medžio 12 Tikroviški drožiniai iš medžio 13 Tikroviški drožiniai iš medžio 14 Tikroviški drožiniai iš medžio 15 Tikroviški drožiniai iš medžio