Skulptorius akmenis paverčia ištaigingais meno kūriniais

Matthew Simmonds yra iš Kopenhagos kilęs skulptorius, kuris akmenis ir marmurą paverčia ištaigingais architektūriniais kūriniais. Akmenims suteikdamas itin detalius architektūrinius interjerus Matthew užsitarnavo pripažinimą visame pasaulyje. Pirmieji jo darbai išpopuliarėjo 2014 metais, o pats autorius kas met tik dar labiau tobulina technikas, kuria naujus darbus ir mielai jais dalinasi.

Matthew eksperimentuoja net gi su mineralinėmis uolenomis, o kūrinių interjero formos – pačios įvariausios – nuo tiesių ir modernių, iki bažyčios tipo. Pagrindinė priežastis, kodėl ši sritis apžavėjo skulptorių yra ta, kad netaisyklingose formose išskaptuoti ištaigingi interjerai atrodo dar gražiau ir detaliau. Tai lyg ryšys tarp gamtos stebuklų ir žmogaus rankų.

Skulptorius akmenis ir marmurą paverčia ištaigingais architektūriniais kūriniais 2 Skulptorius akmenis ir marmurą paverčia ištaigingais architektūriniais kūriniais 3 Skulptorius akmenis ir marmurą paverčia ištaigingais architektūriniais kūriniais 4 Skulptorius akmenis ir marmurą paverčia ištaigingais architektūriniais kūriniais 5 Skulptorius akmenis ir marmurą paverčia ištaigingais architektūriniais kūriniais 6 Skulptorius akmenis ir marmurą paverčia ištaigingais architektūriniais kūriniais 7 Skulptorius akmenis ir marmurą paverčia ištaigingais architektūriniais kūriniais 8 Skulptorius akmenis ir marmurą paverčia ištaigingais architektūriniais kūriniais 10 Skulptorius akmenis ir marmurą paverčia ištaigingais architektūriniais kūriniais 11 Skulptorius akmenis ir marmurą paverčia ištaigingais architektūriniais kūriniais 12 Skulptorius akmenis ir marmurą paverčia ištaigingais architektūriniais kūriniais