YouTube žvaigždė: „Močiutė geimerė” su 220 000 prenumeratorių

Kas pasakė, jog kompiuteriniai žaidimai skirti tik vaikams? Virdžinijos valstijoje (JAV) gyvenanti Shirley Curry – gyvas įrodymas, jog amžius tai tik skaičius.

Jau greitai į 79 metų amžiaus močiutė YouTube paskyrą susikūrė dar 2011 metais tam, kad patogiau būtų sekti jos mėgstamus kanalus. Greitai senolė pati pradėjo kelti savo vaizdelius, iš kurių vienas buvo „Let‘s Play“. Jame Shirley žaidė savo mėgstamiausią kompiuterinį žaidimąSkyrim“. Vos per kelias dienas šis vaizdo įrašas surinko virš 800 000 peržiūrų. Nesitikėjusi tokio susidomėjimo, močiutė savo keliones po virtualų žaidimo pasaulį ėmė įrašinėti reguliariai. Savo gerbėjus anūkėliais vadinanti Shirley į savo YouTube kanalą jau įkėlė daugiau kaip 300 epizodų.

pensininke-zaidzianti-video-zaidimus3

Senjorė turi daugiau nei 220 000 prenumeratorių ir gavo tai patvirtinantį apdovanojimą iš YouTube

„Geimere Močiute” praminta senjorė neapsiriboja vien YouTube: ji jau spėjo išgarsėti ir kituose portaluose, tokiuose kaip Instagram, Twitter bei Facebook. Kol vienos močiutės mezga kojines, Shirley save realizuoja virtualioje erdvėje.

pensininke-zaidzianti-video-zaidimus1

Kažkam iš internautų sukūrus „Močiutės Geimerės” personažą ji puolė ieškoti kūrėjo ir klausė visų:”Kas tai sukūrė? Man tikrai patinka!”

Kaip atrodo „Močiutės geimerės” diena pamatyk šiame Video: