Vaikinas Pasipiršo Mylimajai Kačerginės Nemuno žiede (foto/video)

Visai neseniai, 2016m. balandžio 23d., autoklubo Mazda mx-3 organizuojamame renginyje netrūko geros nuotaikos ir siurprizų. Renginio vinimi tapo vaikinas, pasipiršęs mylimajai pačiame Kačerginės Nemuno žiede, prie vadinamojo „Ąžuolo” posūkio. Viskas buvo planuojama iš anksto: kruopščiai derinamos detalės su draugais ir renginio organizatoriais.

Mergina teisėjavo viename iš bokštelių.  Renginiui baigiantis prasidėjo ilgai planuotos piršlybos. Po vieną į trasą įvažinėjo automobiliai, ant kurių buvo užklijuoti tekstai, įvažiavus šešiems iš jų, galiausiai pasirodė ir „kaltininkas”. Priklaupęs ant kelio ir paprašęs mylimosios rankos – išgirdo visų lauktą atsakymą „TAIP”! Tai yra dar vienas pavyzdys, ką reiškia draugų pagalba ir kad norit viskas įmanoma! Pateikiame foto kadrus ir video iš įvykio vietos!

Vaikinas Pasipiršo Mylimajai Kačerginės Nemuno žiede 2    Vaikinas pasipiršo mylimajai Kačerginės Nemuno žiede 2016 3 Vaikinas pasipiršo mylimajai Kačerginės Nemuno žiede 2016 4    Vaikinas Pasipiršo Mylimajai Kačerginės Nemuno žiede5

Vaikinas pasipiršo mylimajai Kačerginės Nemuno žiede 2016 2

Vaikinas pasipiršo mylimajai Kačerginės Nemuno žiede 2016

Vaikinas Pasipiršo Mylimajai Kačerginės Nemuno žiede 6

Vaikinas pasipiršo mylimajai Kačerginės Nemuno žiede 2016 5

Pasveikinti atvyko garsiai pypindami ir gazuodami automanai.

Pasveikinti atvyko garsiai pypindami ir gazuodami automanai.

Vaikinas Pasipiršo Mylimajai Kačerginės Nemuno žiede 8

 

O štai ir trumpas VIDEO reportažas iš piršlybų specialiai mūsų skaitytojams!