Savamokslis išradėjas sukonstravo skraidantį dviratį

Anksčiau santechniku dirbęs išradėjas-mėgėjas Colin Furze savo namuose suprojektavo ir surinko dviratį, kuriuo galima pakilti į orą.

Idėją vyrukui pasiūlė gerbėjai. Savo YouTube paskyroje, turinčioje daugiau kaip 2.5 milijono sekėjų, Colin Furze pasiskelbė norįs sukonstruoti transporto priemonę ir klausė lankytojų nuomonės, kas tai turėtų būti. Daugiau nei 15000 komentatorių balsų lėmė gamybą skraidančio dviračio, kuris – skirtingai negu įprasti dviračiai – galėtų padėti įveikti ir įvairias kliūtis, tokias kaip srauni upė.

Pora savaičių pasikrapštęs savo garaže išradėjas galop pristatė žadėtą kūrinį. Nors aparatas savo išvaizda labiau panašus į bepilotį orlaivį (droną) negu į dviratį, vis dėl to savo funkciją jis atlieka. Na, bent jau iš dalies.

Dviratis sudarytas iš dviejų dvitakčių variklių su propeleriais priekyje ir gale. Propelerių pagalba išradimas – nors ir neaukštai – tačiau pakyla nuo žemės ir laikosi ore. Jame nėra nei stabdžių, nei vairo: manevruojama paskirstant svorį norima kryptimi.

Labai didelę įtaką skridimui šiuo daiktu daro svoris. Prieš bandydamas pakilti išsiimu iš kišenių visus daiktus. Degalų baką taipogi pildau tik iki pusės. Skirtumas- didžiulis“ sako išradėjas.

Dviratis dar tik bandymų stadijoje. Colin žada ateityje jį tobulinti, „pareguliuoti šį bei tą“, kad savo išradimu galėtų normaliai skristi. Be šio aparato, Colin Furze yra sukūręs daugybę kitų pašėlusių išradimų, tokių kaip šaldanti mikrobangų krosnelė, ilgiausias pasaulyje motociklas, raketsvaidis ar net Wolverine X-meno rankų ašmenis (bonus video žemiau).

VIDEO:

BONUS VIDEO 1:

BONUS VIDEO 2: