Barbė iš Rusijos, kuriai raumenų pavydėtų pats Kenas

Lėlė Barbė nuo savo atsiradimo turėjo daugybę įvairių profesijų, tačiau nė karto jos nematėme sporto salėje su štanga. Tokią Barbę – tiesa, net ne žaislinę o gyvą – galite sutikti Saratovo mieste Rusijoje. Čia gyvena Barbė Stipruolė: taip save vadina mergina Julia, kurios veidelis dailus it lėlės, tačiau raumenų pavydėtų pats Kenas.

Daugiau negu 325,000 sekėjų savo „Instagram“ paskyroje turinti Julia Vins sportuoti pradėjo būdama penkiolikos metų kai tenorėjo numesti šiek tiek svorio, bet pradėjusi nebegalėjo sustoti. Būdama 20-ies ji sumušė visus rekordus sunkumų kilnojimo rungtyse. Tokių pasiekimų Barbei pasiekti padėjo jos vaikinas kuris ją nuolat palaiko ir kartu treniruojasi. Tačiau palaikymo sportininkė teigia sulaukianti toli gražu ne iš visų.

barbe-stipruole-1

barbe-stipruole-2
„Daugelis piktinasi, kad neva subjaurojau savo kūną, nors turėdama tokį gražų veidą galėjau tapti modeliu“, sako Julia. Tokius komentarus dažniausiai laido vyrai, mat Rusijoje nuo seno susiformavęs požiūris, kad moteris turi tupėti namie ir plauti indus. Tokiems komentatoriams Barbė Stipruolė atkerta, kad dauguma šiuolaikinių vyrų patys labiau panašūs į moteris, nes tingi sportuoti. Užtat gerbėjai iš užsienio merginą labai palaiko ir gerbia. Tuomet tik sulieknėti norėjusi Julia tokios šlovės sako nesitikėjusi, tačiau mielai bendrauja su sekėjais iš viso pasaulio ir dalinasi su jais savo patarimais. Juk ne kasdieną pamatysi Barbę, „stumiančią“ 120kg.

barbe-stipruole-3
Video:

A video posted by Julia Vins | Юлия Винс (@julia_vins) on

Šaltinis / Instagram