Susipažinkite su mergina, kurios selfiai – žaismingi meno kūriniai

 

Helene Meldahl, kaip ji pati sako, yra apsigimusi „paišytoja” ant viso kas papuola, tačiau didžiausia jos aistra – fotografijos prieš veidrodį, kurios iš tiesų yra ne kas kita kaip meno kūriniai. Kiekvieną nuotrauką mergina ruošia itin atsakingai ir apgalvodama ne tik idėją, tačiau ir reikiamą medžiagų resursą.

Norvegijoje gimusi mergina (dar žinoma kaip mirrorsme) sužavėjo „Instagram” auditoriją originaliais savo darbais, išskirtine mintimi ir šiuo metu turi daugiau nei 166 tūkstančius sekėjų. Helene visuomet kviečia savo sekėjus keliauti kartu, tik, kaip ji pati sako:”Nežinau kur nusivesiu jus šį kartą”. Įvertintinkite darbus patys.

žaismingi meno kūriniai 1 (2) žaismingi meno kūriniai 1 (3) žaismingi meno kūriniai 1 (4) žaismingi meno kūriniai 1 (5) žaismingi meno kūriniai 1 (6) žaismingi meno kūriniai 1 (7) žaismingi meno kūriniai 1 (8) žaismingi meno kūriniai 1 (9) žaismingi meno kūriniai 1 (10) žaismingi meno kūriniai 1 (11) žaismingi meno kūriniai 1 (12) žaismingi meno kūriniai 1 (13) žaismingi meno kūriniai 1 (14) žaismingi meno kūriniai 1 žaismingi meno kūriniai 2