Kompiuteriniai efektai – filmo „Warcraft“ aktoriai PRIEŠ ir PO

Nė vienas šių laikų filmas neapsieina be kompiuterinių efektų. Išgirdus terminą CGI (Computer Generated Image) pirmas filmas kuris greičiausiai šauna į galvą tikriausiai bus James‘o Cameron‘o „Įsikūnyjimas“ („Avatar“). Tačiau jau labai greitai pasirodysiantis naujas filmas „Warcraft“ labai tikėtina, kad nukarūnuos „Įsikūnyjimą“.

Internauto Zidden dėka galime pamatyti, iki kiek pažengę kompiuteriniai efektai ir kaip jų pagalba aktoriai tampa fantastiniais personažais. Tai – daug sudėtingesnis procesas, negu mums gali atrodyti. Vien panašumo čia nepakanka. Turi atitikti ne tik veido bruožai, bet ir jo išraiškos, o taipogi judesiai ir balsas.

Kad susidarytumėte geresnį įspūdį kaip su kompiuterinių efektų pagalba kino aktoriai virsta mitinėmis būtybėmis, kviečiame pasižiūrėti šias „prieš ir po“ nuotraukas.

 

Kompiuteriniai efektai 1 Kompiuteriniai efektai 2 Kompiuteriniai efektai 3 Kompiuteriniai efektai 4 Kompiuteriniai efektai 5 Kompiuteriniai efektai 6 Kompiuteriniai efektai 7 Kompiuteriniai efektai 8 Kompiuteriniai efektai 9

 

Pristatome jau Birželio 10 dieną pasirodysiančio filmo treilerį: