Įdomios ir originalios Valentino dienos dovanos

Įdomios ir originalios Valentinos dienos dovanos /11 - Meilė

Vasario 14… Štai ir vėl atėjo tas momentas, kai tenka sukti galvą, kuo gi Valentino dieną pradžiuginti savo mylimą žmogų. Parduotuvių lentynos raudonuoja nuo įvairių pliušinių žaisliukų, saldainių dėžučių, žvakių ir kitų suvenyrų. Bet juk norisi savo išrinktuosius šią dieną pradžiuginti kažkuo ypatingu? Savaime suprantama, tokiai dovanai atrasti reikia kur kas daugiau pastangų ir idėjų. Kartais nekasdienės ar originalios Valentino dienos dovanos paieškos gali tapti nelengva misija, ypač, jei poroje esate jau nebe pirmus metus. Bet argi Jūsų mylimasis nevertas tokių pastangų?

Be abejo, šią meilės dieną svarbiausia ne pati dovana, o nuoširdūs jausmai, kurių nė viena dovana neatstos. Juk pagrindinis Valentino dienos tikslas – parodyti, kad Jūsų mylimasis Jums svarbus, išreikšti savo jausmus bei kartu pasidžiaugti savo meile.

O Jūs jau turite Valentino dienos dovaną savo išrinktajam? Jeigu vis dar neturite minčių, kaip Valentino dieną nustebinti savo mylimąjį, galbūt nors šiek tiek užvesime Jus ant kelio. Išrinkome 10 įdomesnių ir originalesnių Valentino dienos dovanos idėjų – nuo širdelės formos kepsnio iki tikrų tikriausios žvaigždės danguje.

1. Sakoma, jog meilė yra geriausias vaistas, tad simboliškai padovanokite savo išrinktajam saujelę meilės piliulių. Ne, tai ne tai, ką galbūt pagalvojote. Tai tik mielos kapsulės, pilnos spalvotų lapelių, kuriuose galėsite išpažinti savo jausmus arba įrašyti nuoširdžius palinkėjimus.

Neįprastos Valentino dienos dovanos /10 - meilės piliulės

2. Aštrių pojūčių mėgėjams turėtų patikti šie meilės prieskoniai, ypač jeigu savo mylimąjį nudžiuginsite dar ir savo ruošta romantiška vakariene.

meilės padažas

3. Jeigu santykius užpuolė rutina, programėlė „30 day challenge” padės iš naujo sužadinti Jūsų jausmus. Jums tereikės 30 dienų iš eilės vykdyti pogramėlės nustatytas Jums užduotis, kurių pagrindinis tikslas – leisti Jūsų išrinktajam pasijusti mylimu, trokštamu ir lepinamu.

meilės appsas

4. Dovanodami savo mylimajam tokį varpelį, būkite nusiteikęs bent laikinai patapti savotišku meilės „vergu” – tikėtina, kad Valentino dieną šis varpelis skambės tikrai ne vieną kartą.

ring for a kiss

5. Labai praktiška dovana – širdelės formos pakabukas ir USB raktas viename. Fantazijos, ką galima savo brangiausiam žmogui įrašyti į šį USB raktą, manome, Jums tikrai nepritruks.

heart shape usb

6. Jeigu Jūsų išrinktasis nėra vegetaras ar veganas, šia širdelės formos dovana tikrai apsidžiaugs. Dar daugiau romantikos tvyros ore, jeigu dviese iš to pagaminsite kokį nors kulinarinį šedevrą.

mėsaėdžio širdelė

 7. Santykius stiprina bendrumai, ši dovana padės atrasti dar vieną iš jų. Užauginkite savo meilę, stebėkite, kas iš jos užaugs, ir rūpinkitės ja dviese.

Meilės sėklos

8. Jūsų abiejų karikatūra, kurioje pavaizduotos įsimintinos gyvenimo akimirkos turėtų nustebinti Jūsų išrinktąjį. Karikatūroje taip pat gali būti pavaizduotos ir ateities akimirkos – tai puikus būdas informuoti Jums brangų žmogų apie būsimą kelionę ar netgi pasipiršimą.

meilės karikatūros_2

9. Jūsų mylimojo vardu pavadinta tikra žvaigždė danguje – ar gali būti kas romantiškiau ir simboliškiau? Tikėtina, kad Jūsų mylimasis plika akimi kaskart naktį pakėlęs akis į dangų vardinės žvaigždės ir nematys, tačiau žinos ir jaus, kad ten kažkur toli toli yra dalelė jo.

žvaigždė

10. Iš pirmo žvilgsnio šis rulonėlis gal ir neatrodo pačia romantiškiausia  dovana, tačiau kartu gyvenančios poros tokioje dovanoje įžvelgs tam tikrą simboliką. Jeigu Jūsų mylimasis supranta ir mėgsta humorą, šios Valentino dienos dovanos tikrai nepalaikys įžeidimu.

Neįprastos Valentino dienos dovanos /9- toletinis popierius I love you