Pokemonai realiame gyvenime (10+ foto)

Turbūt ne visi žinojote, jog Pokemonai (tiksliau dalis jų) yra sukurti pasitelkiant realių gyvūnų bei augalų bruožus. Esama ir tokių, kurie it du vandens lašai panašūs į savo realybės atitikmenis. Jūsų dėmesiui – keturiolika tokių Pokemonų.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1. Poliwag skaidrusis buožgalvis. Nesunku atspėti, kad šis Pokemonas tai buožgalvis, tačiau yra viena detalė, apie kurią niekas turbūt nesusimąstė. Spiralė ant jo pilvo – tai ne šiaip pagražinimas. Pas skaidriuosius buožgalvius šitaip susisukę viduriai.

1. Poliwag Pokemonai realiame gyvenime

2.Gorebyss – ilganosė chimera. Abu turi ilgą nosį, dideles apvalias akis ir peleką viršuje. Skirtumas tik tas, kad Gorebyss mielas ir rožinis, tuo tarpu chimeros turbūt nenorėtumėte susitikti akis į akį.

2. Gorebyss Pokemonai realiame gyvenime

3.Caterpie – rytų tigrinis vikšras buriuotojas. Kad tai vikšras, nekyla visiškai jokių abejonių. Tai išduoda ir dvišaka „antena“. Tačiau keisčiausias dalykas – tai dvi apvalios dėmės, kurios atrodo kaip akys, tačiau iš tiesų tėra tik papuošimas!

3. Caterpie Pokemonai realiame gyvenime

4.Luvdisc – liepsnotasis guramis. Luvdisc iš pirmo žvilgsnio atrodo toks mielas ir vaikiškas: rožinė spalva, širdelės forma, lūpytės… O kam žuvims lūpos? Bučiavimuisi? Liepsnotieji guramiai iš tiesų „bučiuojasi“ – šitaip jie pešasi tarpusavyje.

4. Luvdisc Pokemonai realiame gyvenime

5.Mudkip – aksolotlis. Pelekai, žvairos akys, keistos ataugos ant galvos. Kas galėjo išgalvoti tokį personažą? Ogi tas, kas bent kartą gyvenime yra matęs aksolotlį. Jūs tik pažiūrėkite į jį!

5 .Mudkip Pokemonai realiame gyvenime

6.Magicarp – jūrinis ešerys. Jokiu būdu neleiskite šiai žuviai pasiekti 20 lygio…

6. Magicarp Pokemonai realiame gyvenime

7.Krookodile – gavialas. Šio Pokemono išskirtinis bruožas – perdėtai ilgas snukis. Tačiau būtent tokį turi siaurasnukiai krokodilai gavialai. Su jais geriau nejuokauti.

7. Krookodile Pokemonai realiame gyvenime

8.Vileplume – raflezija. Didžiuliai taškuoti žiedlapiai ir duobė per vidurį – niekas nenuginčys, jog tai šimtaprocentinė kopija didžiausios pasaulyje gėlės. Šis Pokemonas turėtų būti legendinis.

8. Vileplume Pokemonai realiame gyvenime

9.Chatot – geltonkaklė papūga. Nekreipiant dėmesio į muzikinę natą ant Pokemono galvos, šie du gyviai atrodo beveik identiškai.

9. Chatot Pokemonai realiame gyvenime

10. Victreebel – ąsotenis. Tiek pats augalas, tiek pagal jį sukurtas Pokemonas yra vienodai baisūs. Jei Google paieškoje pasidomėsime apie ąsotenį, tai pamatysime, jog šis augalas minta varlėmis, pelėmis ir kitais gyviais, nors ir neturi dantų kaip pas Victreebel.

10. Victreebel Pokemonai realiame gyvenime

11.Sandslash – skujuotis. Aštrūs nagai? Yra! Žvynai? Yra! Įkypos akys? Šie du gyviai kaip du broliai dvyniai!

11. Sandslash Pokemonai realiame gyvenime

12. Drowzee – baltaliemenis tapyras. Abu turi vienodas ausis, kanopas bei straublį. Tikėkimės, jog tapyrai neįgaus tokių sugebėjimų, kokius įvaldęs Drowzee.

12. Drowzee Pokemonai realiame gyvenime

13. Shellos – Chromodoris lochi, toks jūrinis šliužas. Koks gudruolis sugalvojo šliužą be kiauto pavadinti Shellos? (angl. Shell – kiautas).

13. Shellos Pokemonai realiame gyvenime

14. Stunfisk – žvaigždininkas. Tas veidas man sapnuosis košmaruose…

14. Stunfisk Pokemonai realiame gyvenime