Ančiukų žygis mokyklos koridoriais

Šimtai vienos Miltone (JAV) esančios vidurinės mokyklos moksleivių bei mokytojų susirinko stebėti mamos anties bei jos tik ką išsiritusių ančiukų žygio įstaigos koridoriais. Tačiau tai – ne kažkoks neįprastas reginys. Ančiukų žygis mokyklos koridoriais mokiniams tapo jau tradicija kasmet palydėti mamą su jos jaunikliais į saugų prieglobstį netoliese esančiame tvenkinyje.

Antis puikiai žino kelią, nes tokį žygį jau atlieka ne pirmus metus. Lizdą kiaušiniams perėti ji suka mokyklos teritorijoje esančiame kieme, o kai jaunikliai išsirita, visa gausi šeimyna keliauja į kitapus mokyklos tyvuliuojantį tvenkinį. Kasmet jų kelionės stebėti bei palydėti ančiukų i jų naujus namus susirenka ne tik visa mokykla, bet ir aplinkiniai gyventojai.

Daugiau nei 500 moksleivių turinčioje mokykloje ančiukų palydėjimas jau tapo tradicija ir didžiule pramoga, ypač mažiesiems. Kai kurie mokiniai vėliau netgi stebi jauniklių gyvenimą tvenkinyje ir jų vystymąsi. Mokyklos teritorijoje antys kiaušinius peri jau daugiau negu dešimtmetį.

Vienas iš vidurinės darbuotojų, Bill Driscoll Jr., ančių kelionę įamžino vaizdo įraše.

VIDEO: