Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose

Pripažintas ir pasaulį nenustojantis stebinti architektas Guy Laramee  puikiai žinomas savo srities kolegoms ir daliai internautų. Apie jį rašė ne vienas užsienio portalas, jis buvo aptarinėtas ne vienoje laidoje.

Darbai, kuriais norime pasidalinti su jumis pagrinde skirti menininko motinos garbei, kurios gyvybė užgeso dar 2011 m., praėjus vos kelioms dienoms po didžiulio Japoniją sudrebinusio cunamio. Šie du įvykiai įkvėpė Guy kurti ir skleisti idėją, kad viskas ką mylime, viskas kas mus supa yra laikina, ir neretai dėl to – kad gamta yra nenuspėjama ir kartais gali griauti, o ne kurti.

Gamtą būtina tausoti bei gerbti. Šie užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose ir siekia apjungti žinojimą ir išmintį su gamtos didybe. Kviečiame pasigrožėti!

 Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose (9) Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose (10) Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose (11) Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose (12)

Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose (13)

Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose (14) Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose (15) Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose (16) Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose (17) Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose (18) Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose (19) Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose (20) Užburiantys kraštovaizdžiai išskaptuoti knygose (21)

Šaltinis / Svetainė