Nepakartojamos maisto miniatiūros ir aksesuarai

Shay Aaron – tai genialus menininkas iš Izraelio, gaminantis maisto miniatiūras – papuošalus ir kitokius smulkius daiktus, kurie atrodo kaip mažyčiai valgomi patiekalai. Jo gaminiai atrodo tokie tikroviški, kad norisi paimti ir suvalgyti.

Dienos centre su neįgaliais vaikais dirbantis menininkas sako, jog kūryba užsiima dar nuo vaikystės. Jaunuolis kurdavo rankdarbius iš visko kas papuola, kol prieš kelis metus atrado nuostabią medžiagą – polimero molį. Iš pradžių iš jo gamino karoliukus, paskui suprato jog iš to nieko gero nebus – tuo užsiima daugelis.

Tada ir gimė idėja gaminti miniatiūras. Pradžioje iš molio lipdęs mažyčius daiktelius lėlių nameliams, vėliau ėmėsi kurti ir maisto miniatiūras, kurių kiekvienos dydis yra viso labo 1:12. Shay savo namuose laiko krūvą įvairiausių žurnalų bei knygų su receptais, iš kurių ir semiasi įkvėpimo savo kūriniams. Vieną papuošalą pagaminti užtrunka kelias valandas – juk viskas reikalauja kuo didesnio kruopštumo. Kai kurias itin smulkias detales tenka formuoti net adatos antgaliu!

Kai kuriuos savo kūrinius Shay Aaron parduoda savo internetinėje parduotuvėje. Visas jo miniatiūras galima rasti menininko Instagram paskyroje.

#1

Maisto miniatiūros 9

#2

Maisto miniatiūros 8

#3

Maisto miniatiūros 7

#4

Maisto miniatiūros 6

#5

Maisto miniatiūros 5

#6

Maisto miniatiūros 4

#7

Maisto miniatiūros 3

#8

Maisto miniatiūros 2

#9

Maisto miniatiūros 1

#10

Maisto miniatiūros 10

Šaltinis 1
Šaltinis 2