Iš savartyne surinktų metalo atliekų atkurti realaus dydžio superautomobiliai

Net 50 menininkų „šukavo” vieną iš Lenkijos savartynų ieškodami reikalingų ir tinkančių metalo atliekų vienam iš savo projektų įgyvendinti. Šis projektas truko net 5 metus, bet galiausiai rezultatai buvo pristatyti visam pasauliui išskirtiniame metalo konstrukcijų muziejuje Lenkijoje Gallery of steel figures.

Buvo atkurti 4 pripažinti superautomobiliai: Mercedes-Benz 300 SL, Bugatti Veyron, Maserati GranTurismo ir Lamborghini Aventador. Įdomiausia tai, kad atkurtieji superautomobiliai yra realaus dydžio, o interjeras taip pat atitinka realiųjų superautomobilių interjerus.

Tame pačiame muziejuje taip pat galima pamatyti ir kitų unikalių darbų, pavyzdžiui transformerius ir kitus kūrinius. Pamatykite metalo atliekas paverstas automobiliais žemiau.

is-savartyne-surinktu-metalo-atlieku-atkurti-realaus-dydzio-superautomobiliai-2 is-savartyne-surinktu-metalo-atlieku-atkurti-realaus-dydzio-superautomobiliai-3 is-savartyne-surinktu-metalo-atlieku-atkurti-realaus-dydzio-superautomobiliai-4 is-savartyne-surinktu-metalo-atlieku-atkurti-realaus-dydzio-superautomobiliai-7

is-savartyne-surinktu-metalo-atlieku-atkurti-realaus-dydzio-superautomobiliai-10 is-savartyne-surinktu-metalo-atlieku-atkurti-realaus-dydzio-superautomobiliai-9 is-savartyne-surinktu-metalo-atlieku-atkurti-realaus-dydzio-superautomobiliai-6 is-savartyne-surinktu-metalo-atlieku-atkurti-realaus-dydzio-superautomobiliai-5 is-savartyne-surinktu-metalo-atlieku-atkurti-realaus-dydzio-superautomobiliai-1 is-savartyne-surinktu-metalo-atlieku-atkurti-realaus-dydzio-superautomobiliai-8

Šaltinis