Iš knygų puslapių klijuoja skulptūrėles, kurios atvaizduoja knygos turinį

Knygos skaitymas – tai tarsi virtuali kelionė, kurios metu susiliejame su personažais bei kartu su jais išgyvename jų patirtus nuotykius. Viena tokia skaitytoja siūlo mums pakeliauti po jos sukurtą pasaulį: menininkė vardu Su Blackwell iš knygų puslapių klijuoja miniatiūrines skulptūrėles, kurios atvaizduoja knygos turinį.

Skulptūrų klijavimas iš išplėštų knygos lapų iš tiesų yra labai ilgas procesas. Prieš pradėdama darbą Su visada pirma perskaito knygą, kad galėtų geriau įsivaizduoti kaip atrodys jos būsimas kūrinys. Tik tada puslapiai virsta gyvais atvaizdais to, ką autorius knygoje pateikė žodžiais. „Džiunglių Knyga“, „Nežudyk Strazdo Giesmininko“, „20 000 Mylių po Vandeniu“ – tai tik keletas visiems žinomų kūrinių, iš kurių menininkė semiasi įkvėpimo, paversdama jų puslapius peizažais bei epizodais iš knygų. Kam išmesti šimtą kartų skaitytą knygą, kai galima iš jos padaryti dar vieną šedevrą?

Su Blackwell iš knygų puslapių klijuoja miniatiūrines skulptūrėles, kurios atvaizduoja knygos turinį

miniatiurines-skulpturos-is-knygos-puslapiu-1

Prieš pradėdama darbą Su visada pirma perskaito knygą, kad galėtų geriau įsivaizduoti kaip atrodys jos būsimas kūrinys

miniatiurines-skulpturos-is-knygos-puslapiu-2
Štai čia atvaizduota „Džiunglių knyga”

miniatiurines-skulpturos-is-knygos-puslapiu-3

Visi autorės darbai reikalauja didžiulio kruopštumo

miniatiurines-skulpturos-is-knygos-puslapiu-4 miniatiurines-skulpturos-is-knygos-puslapiu-5 miniatiurines-skulpturos-is-knygos-puslapiu-6 miniatiurines-skulpturos-is-knygos-puslapiu-7 miniatiurines-skulpturos-is-knygos-puslapiu-8
Taip pat „20 000 Mylių po Vandeniu“

miniatiurines-skulpturos-is-knygos-puslapiu-9

Šlatinis / Svetainė