Nauja fotografijos rūšis „Drone Lighting“ atveria naujas galimybes

Turinys

Pasaulyje vis sparčiau populiarėja nauja fotografijos rūšis: „Drone Lighting“. Tam naudojami dronai su LED apšvietimu. Fotografai Ryland West bei Paul Heran šią techniką perkėlė į naują lygį, pristatydami projektą „HighLight“. Menininkai kvapą gniaužiančias fotografijas iš oro dar naktį su specialiai pagal užsakymą pagamintu dronu, „apginkluotu“ LED juostomis. Rylandas ir Paulas pabuvojo šiaurinėje Kalifornijoje, Nevadoje bei Islandijoje. Po žvaigždėtu šių vietovių dangumi vyrukai prifotografavo kalną įspūdingų nuotraukų.

Tačiau išgauti tokius efektus nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kiekviena vietovė ar objektas nufotografuojamas 20-30 kartų, kiekvieną sykį keičiant apšvietimo kampą. Tada PhotoShop‘o pagalba visi kadrai suliejami į vieną. Tai užima nemažai laiko ir pastangų, tačiau rezultatai kalba patys už save. Daugiau apie projektą sužinosite užėję į jo kūrėjų tinklapį HighLightPhoto. Štai keletas jų darbų.

#1

naktine-fotografija-apsvietimui-pasitelkiant-drona-drone-lighting-3

#2

naktine-fotografija-apsvietimui-pasitelkiant-drona-drone-lighting-4

#3

naktine-fotografija-apsvietimui-pasitelkiant-drona-drone-lighting-2
#4

naktine-fotografija-apsvietimui-pasitelkiant-drona-drone-lighting-1

#5

naktine-fotografija-apsvietimui-pasitelkiant-drona-drone-lighting-5

#6

naktine-fotografija-apsvietimui-pasitelkiant-drona-drone-lighting-6

Išgauti tokius efektus nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kiekviena vietovė ar objektas nufotografuojamas 20-30 kartų, kiekvieną sykį keičiant apšvietimo kampą.