Tropikai Vokietijoje – 8 futbolo stadionų dydžio vandens pramogų parkas

Kai kalba pakrypsta apie Vokietiją, žodis „Tropikai” tikrai nėra tas, kuris pirmiausiai šauna į galvą, nes vidurio Europa labiau žinoma kaip kraštas kokybiškam ir smagiam slidinėjimui. Iki šiol! Buvusioje Bradenburgo karinėje bazėje įsikūrė ne kas kita, o tikrų tikriausia vandens pramogų oazė, kurioje pagal plotą nesunkiai sutilptų 8 futbolo stadionai.

Žmogaus sukurtas ir pastatytas Bradenburgo vandens pramogų parkas šiuo metu yra didžiausias toks objektas pasaulyje, kuriame visuomet yra +30 laipsnių karščio, niekada nelyja ir visuomet „šviečia” saulė, o pramogų yra pačių įvairiausių, tarp kurių – skrydis karšto oro balionu! Parke pasodinta daugiau nei 50 000 rūšių įvairiausios augmenijos. Naktį irgi neliūdėsite – yra ne tik kur pavalgyti, bet ir pašokti, kadangi rasite ir naktinį klubą!

Kviečiame pasidairyti ir pamatyti ne tik kadrus, bet ir video vizitą kaip atrodo prieigos ir ne tik! Jei šis objektas sudomino ir norėtum gauti daugiau informacijos, ją rasi oficialioje vandens pramogų parko svetainėje.

Vandens pramogų parkas

Didžiausias vandens pramogų parkas (1) Didžiausias vandens pramogų parkas (2) Didžiausias vandens pramogų parkas (3) Didžiausias vandens pramogų parkas (4) Didžiausias vandens pramogų parkas (5) Didžiausias vandens pramogų parkas (6) Didžiausias vandens pramogų parkas (7)  Didžiausias vandens pramogų parkas (11)

Didžiausias vandens pramogų parkas (12) Didžiausias vandens pramogų parkas (14) Didžiausias vandens pramogų parkas (13) Didžiausias vandens pramogų parkas (8)

VIDEO iš keliautojų patirtų įspūdžių: