Tėtis ir jo mažasis astronautas sūnus tyrinėja žemę jaukiame foto projekte

 

Tik parodyk vaikui kažką naujo ir turėsi jo dėmesį ir degančias iš  smalsumo akis. Fotografo Aaron Sheldon sūnus – be galo smalsus vyrukas, o jo smalsumui tėtis sukūrė naują pateikimą ir dar gilesnį atradimo pojūtį. Esminis siekis buvo perteikti kasdienius vaizdus surišant su neįprastu pateikimu. Dabar sūnus – mažasis astronautas.

Astronauto kostiumo pradžioje nebuvo. Jis atsirado tada, kai vaikas būdamas pas daktarą buvo labai išsigandęs. Kai Aaron paklausė sūnaus kas padėtų jam jaustis drąsiau – jis atsakė:”Astronauto kostiumas”. Kito vizito metu jis jau vilkėjo astronauto kostiumą ir drąsiai žengė pas gydytoją. Taip Aaronui kilo mintis surišti atradimus simbolizuojantį astronauto kostiumą su sūnaus kelionėmis kasdienybėje.

Šiuo metu Aaron kurią fotografijos knygą, kurią išleidęs tikisi surinkti paramos visiems sunkiai gyvenantiems vaikams. Galite prisidėti ir Jūs Kickstarter puslapyje. Fotografas nori visiems priminti, kad tik mes patys esame atsakingi už tai, kiek visko pamatys mūsų vaikai. Kviečiame pasigrožėti šauniomis tėčio ir sūnaus kelionėmis!

 

Astronautas (1) Astronautas (2) Astronautas (3) Astronautas (4) Astronautas (5) Astronautas (6) Astronautas (7) Astronautas (8) Astronautas (9) Astronautas (10) Astronautas (11) Astronautas (12) Astronautas (13) Astronautas (14) Astronautas (15) Astronautas (16)
Visos fotografijos priklauso Aaron Sheldon