Apie kriptovaliutas linksmai: populiarios mėmės ir anekdotai

Anekdotai ir įvairūs juokeliai praskaidrina kiekvieno nuotaiką. Jie, kaip ir daugelis dalykų, gimsta iš gyvenimiškųjų aktualijų. Dar neseniai internetas tiesiog sprogo nuo juokelių apie Chuck’ą Norris’ą ir jo nežemiškus sugebėjimus. Pastaruoju metu vis dažniau viešoje erdvėje girdime kalbant apie kriptovaliutas. Kaip manote, ar šioje srityje jau yra juokelių? Be abejo, yra.

Kritpovaliutų mėgėjų traukimas per dantį jokiu būdu nereiškia, kad kriptovaliutos laikomos pajuokos objektu. Daugelį juokelių kuria būtent patys kriptovaliutų entuziastai – juk kas geriausiai žinos vidinę virtuvę ir įvairias su tuo susijusias kuriozines situacijas, jeigu ne tie, kurie su jomis susiduria.

Į detales, kas yra tos kriptovaliutos, su kuo jos “valgomos” ir kaip jas gauti bei naudoti, tikrai nesivelsime. Tai paliekame padaryti tos srities specialistams. Šiame straipsnyje tiesiog pateikiame keletą, mūsų nuomone, populiaresnių ir įdomesnių juokelių apie kriptovaliutas ir jos fanus.

Tiesa, jeigu jums lygšiol neteko girdėti apie Bitcoiną ir kitas kriptovaliutas, gali būti, kad kai kuriuos juokelius suprasti bus sudėtingiau. Tačiau nenusiminkite – apie kriptovaliutas galite pasiskaityti www.kriptovaliutos.lt ar kitose svetainėse. Galbūt ten esanti informacija padės į šiame straipsnyje pateiktus juokelius pažiūrėti kitu kampu.

1. Mėmėse apie kriptovaliutas dažnai naudojami garsių žmonių ar filmų personažų atvaizdai.

yolo - kripto

2. Dažnas kriptovaliutų entuziastas gailisi, jog kriptovaliutomis nepradėjo užsiimti anksčiau, kai jų vertė buvo gerokai mažesnė.

kriptoyolo3

3. Kriptovaliutų kūrėjai ir entuziastai nuolat akcentuoja kriptovaliutų patikimumą ir saugumą.

kriptoyol2

4. Daugėjant informacijai apie kriptovaliutas, jų pasekėjų vis daugėja tiek ir profesionalių investuotojų, tiek ir eilinių  žmonių gretose.

yolo - kripto_3

5. Viešuosiuose šaltiniuose dažnai diskutuojama apie kriptovaliutų ateitį: ar subliukš kaip muilo burbulas, ar su laiku pataps kiekvieno iš mūsų kasdienybė.

yolo - kripto_5