Prie kavos: pyragaičiai, kurie atrodo kaip tikri gaiviųjų gėrimų buteliukai

pyragai-kurie-atrodo-kaip-gaiviųjų-gėrimų-buteliukai-625x437

Sidnėjuje, Australijoje gyvenanti konditerė Andres Fatso kasdien iškepa daugybę gardžių tortų, tačiau nė vienas jų neprilygsta šiems limonado buteliukų formos pyragaičiams.

Sunku patikėti, bet šioje nuotraukoje iš tikrųjų pyragaičiai, o ne tikras limonadas. „Sprite“ torčiukas yra žaliosios „Matcha“ arbatos skonio, „Fanta“ pagaminta iš riešutų sviesto, o „Coca Cola“ – iš Nutell‘os.

Kad pagamintų šiuos pyragaičius, Andres vidinius jų sluoksnius iškepa atskirai, o išorinį kietą kiautą nulieja iš šokolado, panaudodama pusiau perpjautą limonado butelį. Šis procesas užtrunka iki šešių valandų, bet rezultatas neabejotinai atperka įdėtą triūsą. Vien pažiūrėjus į nuotraukas norisi paragauti saldaus limonadinio torto! Apačioje rasite ir kelių sekundžių šaunų video kaip perpjaunamas pyragaitis.

Andres Fatso nuotr.

Andres Fatso nuotr.

pyragai, kurie atrodo kaip gaiviųjų gėrimų buteliukai 2

Andres vidinius jų sluoksnius iškepa atskirai, o išorinį kietą kiautą nulieja iš šokolado, panaudodama pusiau perpjautą limonado butelį. Šis procesas užtrunka iki šešių valandų, bet rezultatas neabejotinai atperka įdėtą triūsą.

 

pyragai, kurie atrodo kaip gaiviųjų gėrimų buteliukai 1

Sprite“ torčiukas yra žaliosios „Matcha“ arbatos skonio, „Fanta“ pagaminta iš riešutų sviesto, o „Coca Cola“ – iš Nutell‘os.

 

Video:

Šaltinis / Svetainė

Ieškai naujų idėjų arba receptų? ManoKnyga.lt padės!

Mano knyga

Kitos įdomybės